Для того, щоб створити новий документ в Фотошоп, переміщаємо курсор миші у верхній лівий кут. Потім заходимо в меню Файл\Створити (гарячі клавіші CTRL + N)
З'являється контекстне меню нового документа. Нижче пропоную розглянути його більш детально.
1) Назва документа.
2) Набір документа. Якщо ви відкриєте цю вкладку, то побачите готові набори документів: розмір Photoshop за замовчуванням, формат паперу США, міжнародний формат паперу, фото, Web, мобільні та інші пристрої, фільми і відео, замовна.
3) Ширина. Можна вибрати одиницю виміру: пікселі, дюйми, міліметри, сентименти, пункти, піки. Найчастіше використовують пікселі. Піксель - одиниця виміру зображення в растрових, двомірної графіки. Саме з пікселів, як з цеглинок будується зображення.
4) Висота. Можна вибрати одиницю виміру: пікселі, дюйми, міліметри, сентименти, пункти, піки. Найчастіше використовують пікселі.
5) Дозвіл. Вимірюється в пікселі / дюйм або сантиметр / дюйм. При друку зазвичай ставлять 300 пікселі / дюйм, відповідно збільшується якість і розмір. Для екранної роботи і роботи в Webставят 72 пікселі / дюйм.
6) Режим кольору. Якщо ви відкриєте вкладку, то зможете побачити кілька колірних режимів: бітової формат, в градаціях сірого, кольору RGB, кольори CMYK, кольору LAB. За замовчуванням варто колір RGB. Найчастіше працюють в колірному режимі RGB і CMYK (використовують для друку в друкарнях). Глибина кольору задається в бітах, вистачає стандартних 8 біт.
7) Вміст фону. Відкривши вкладку можна вибрати кілька варіантів: білий, колір фону, прозорий. За замовчуванням стоїть білий, в ньому зазвичай і працюють. За необхідності під час роботи можна завжди змінити фон.
8) Додатково. Якщо натиснути, то з'являються ще два поля: колірний профіль, попіксельно пропорція.
9) Кольоровий профіль. За замовчуванням варто квадратні пікселі. Ці настройки використовуються дуже рідко, тому залиште все як є.
10) попіксельно пропорція. За замовчуванням варто: робочий простір sRGBIEC61966-2.1. Ці настройки використовуються дуже рідко, тому залиште все як є.
11) Розмір зображення. Коли ви змінюєте налаштування, відповідно змінюється і розмір зображення.
Ну ось мабуть і все. Сподіваюся, стаття буде вам корисною. Якщо у вас є якісь питання, пишіть в коментарях, із задоволенням на них відповім.
Немає коментарів:
Дописати коментар